Regulamin Sesji

Bardzo się cieszę, że poznam Ciebie i Twoich bliskich. Spotkamy się na sesji i wspólnie stworzymy i zamkniemy w kadrze Wasz niepowtarzalny fragment życia i etap na jakim właśnie się znajdujecie.

Żeby uporządkować wszystkie informacje, przebieg naszej współpracy przed sesją, na sesji i już po niej – stworzyłam ten regulamin, który teraz czytasz:) Bardzo proszę przeczytaj uważnie każdy punkt, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości śmiało pisz do mnie wszystkie namiary na mnie znajdziesz tutaj w zakładce kontakt. Ten regulamin dotyczy wszystkich sesji plenerowych i tych wykonywanych u Was w domu.

CO DO MINI SESJI W SZKLARNI BĘDZIE MODYFIKOWANY I PRZEDSTAWIANY DO ZAPOZNANIA I AKCEPTACJI W NOWEJ WERSJI PRZY OGŁASZANIU KOLEJNYCH ODSŁON SZKLARNI

Póki co miłej lektury:)

Moje kadry cechują się bardzo naturalnym stylem. Wierzę, że to właśnie ten styl przywiódł Cię przed mój obiektyw. Mając na uwadze powyższe potwierdzacie, że zapoznaliście się z moim dorobkiem i akceptujecie mój styl fotografii, moją wizję na poszczególne kadry i kolorystykę wykonywanej fotografii.

 1. Rezerwacja sesji jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.
 2. Bardzo proszę o punktualne przybycie na sesję. W przypadku spóźnienia odliczany jest czas poświęcony przeze mnie na sesję. Sesja trwa około godziny to w przypadku spóźnienia dodatkowo skróci ten czas.
 3. W przypadku odwołania sesji z Waszej strony bardzo proszę o taką wiadomość najpóźniej 48h przed planowaną datą sesji.
 4. W przypadku sesji plenerowych zachmurzone niebo nie jest przyczyną odwołania sesji. Z uwagi na pogodę: deszcz, silny wiatr istnieje możliwość przełożenia sesji na inny termin w ostatniej chwili godzina, pół godziny) przed sesją.
 5. Cena sesji obejmuje usługę fotograficzną. Wysyłka odbitek jest dodatkowo płatna i wynosi 18 zł – paczkomatem InPost. Na osobisty odbiór umawiamy się we wskazanym przeze mnie miejscu w Łęcznej albo w Lublinie.
 6. Fotograf polegając na swoim zmyśle estetyki dokona selekcji zdjęć i podda je autorskiej obróbce. Wy otrzymujecie już kompletną galerię obrobionych zdjęć z pośród których wybieracie ujęcia w ilości zgodnej z pakietem. Każde dodatkowe zdjęcie kosztuje zgodnie z aktualnie obowiązującym pakietem. NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKUPIENIA SAMEJ ODBITKI, BEZ WYKUPIENIA JEJ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ.
 7. Galerię do wyboru wysłałam Wam w przeciągu 14 dni roboczych za pośrednictwem serwisu Photonesto.com
 8. Wybór kadrów w wersji elektronicznej wysyłacie mi w serwisie Photonesto.com
 9. Wybór odbitek wysyłacie mi w wiadomości na Fb i na IG @natu naturalnie  przesyłając symbole wybranych kadrów na odbitki.
 10. Wybór kadrów w wersji elektronicznej i papierowej należy wysłać w ciągu 48h od otrzymania linku do galerii to daje gwarancję szybkiego sfinalizowania współpracy w zakresie sesji.
 11. Pliki od dnia wysłania galerii przechowuję 3 miesiące. Po tym czasie są usuwane z moich dysków i nie ma możliwości ich odzyskania.
 12. Obróbka zdjęć odbywa się przy pomocy programu Lightroom. Nie korzystam z Photoshopa. Co za tym idzie: nie przerabiam sylwetek, nie usuwam znaczków, napisów. Nie podejmuję się retuszu skóry, odchudzania sylwetki.
 13. Z mojej strony zobowiązuję się do ochrony Waszego wizerunku poprzez nieudostępnianie zdjęć bez Waszej wiedzy i wcześniejszej zgody.
 14. Możliwość publikacji wykonanymi przez siebie zdjęciami stanowi ważny element w mojej działalności fotograficznej. Dlatego bardzo mi zależy na tym, żebym miała możliwość umieszczania zdjęć w mediach społecznościowych Fb @Natu naturalnie IG @natu_naturalnie, tutaj na stronie internetowej i na materiałach graficznych służących promocji moich działań fotograficznych. Biorąc udział w sesji wyrażacie/nie wyrażacie zgody na publikację Waszego wizerunku do celów promocji mojej działalności fotograficznej w sposób wyżej opisany. Decyzję o zgodzie na publikację możecie podjąć w dniu sesji lub po obejrzeniu galerii.
 15. Nie zgadzam się na kadrowanie zdjęć, nakładanie filtrów na Instagramie czy Facebooku, oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące ostatecznego wyglądu wykonanej przeze mnie fotografii.
 16. Podczas sesji jesteście odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.
 17. W przypadku sesji plenerowych mam przy sobie preparat na komary. Ale wszyscy jesteśmy świadomi, że nie daje on 100% gwarancji, że ukąszenia się nie pojawią.
 18. UBIÓR NA SESJĘ jest po Waszej stronie. Obowiązkowo na sesję należy przygotować jednolite ubrania. BEZ ZNACZKÓW, NAPISÓW, OBRAZKÓW, POSTACI Z BAJEK. W jasnych stonowanych kolorach. Zostawiam tutaj link do Printeresta, gdzie są palety kolorystyczne, które na pewno zainspirują przy kompletowaniu garderoby na sesję:) https://pl.pinterest.com/theideaboxblog/palety-kolor%C3%B3w/
 19. W przypadku letnich sesji brzuszkowych istnieje możliwość skorzystania z mojej mobilnej garderoby. Przed sesją wysyłam zdjęcia sukienek. Zachęcam jednak żeby przygotować również swoją wersję ubioru na sesję. W przypadku sesji plenerowych jest możliwość zmiany stylizacji.
 20. Obserwując mój dorobek fotograficzny widzicie, że nie robię kadrów patrzonych w obiektyw. Tak będzie i tym razem. Mogę zrobić jedno zdjęcie patrzone w obiektyw. A reszta niech będzie uchwyceniem Waszego wspólnego bycia razem tu i teraz:)

To chyba tyle 🙂 Dziękuję za poświęcony czas i za lekturę. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i przejrzyste i że teraz już tylko potwierdzimy wybrany przez Was termin i widzimy się na sesji. A może pojawiły się jakieś pytania ? Albo chcesz mi wysłać zdjęcia Waszych strojów na sesję? Śmiało pisz 🙂 Nie obiecuję, że odpiszę po minucie, ale na pewno w przeciągu 24h w okresie pracującym 🙂

TOP Zadzwoń Skip to content