Fotograf Łęczna

Natalia Wysocka

fotograf łęczna
Natu naturalnie

Nazywam się Natalia. Rocznik 92 pochodzę z Hrubieszowa, mężatka, właścicielka trzech kotów.  Moją największą pasją jest fotografia. Z aparatem działam od 2019 roku, jednak największy przełom nastąpił na początku 2021.

Fotograf Łęczna

Drugą wielką miłością jest rower. To on daje mi poczucie wolności, możliwość poznawania mojej okolicy i bycia blisko tego co tak bardzo kocham – natury. Od 2020 mieszkam w Łęcznej i od tego momentu zakochałam się w Pojezierzu, a moje naj naj to jezioro Piaseczno.Tam też powstaje chyba najwięcej historii fotograficznych. Moim największym marzeniem jest zamieszkanie w starym siedlisku na wsi. Najlepiej w domu z czerwonej cegły z gankiem i wnętrzem, któremu nadamy drugie życie.
Coraz bardziej cenię w życiu minimalizm. Staram się unikać kupowania na wyrost, ulegania potrzebie posiadania “wszystkiego”. Niestety jestem maniaczką ciuchlandów i pchlich targów. Od połowy 2018 roku nie jem mięsa i w przyszłości chciałabym przejść na weganizm.  Najwięcej energii czerpię z bliskich relacji międzyludzkich, a także z natury zachwyca mnie zachód słońca o każdej porze roku, uwielbiam las, wędrówki po górach, ale też spacer w wąwozie pod blokiem. Kocham Maj ten moment kiedy wraz z wiosną również ja budzę się z zimowego letargu. Wielką miłością i wartością w moim życiu są również podróże w wymarzone miejsce zarówno tutaj w naszych okolicach, ale też w Polsce i Europie. Na podróże nigdy mi nie szkoda kasy, podobnie jest z książkami. Jestem w stanie odmówić sobie wiele innych rzeczy, żeby kupić wartościową książkę o fotografii, biografię lub pojechać do Lizbony.

To chyba tyle:)

Jeśli czujesz, że nadajemy na podobnych falach. Odezwij się. Chętnie Cię poznam i razem stworzymy Twoją, Waszą historię fotograficzną.

Natalia Wysocka-fotograf-Leczna-Łęczna Lublin Lubartów-Na Moje Oko-zdjecie w szklarni
Natalia Wysocka Fotografia Na Moje Oko Lublin Łęczna Lubeszczyzna-1
Moje media społecznościowe:
TOP Zadzwoń Skip to content