Szklarnia Fotograficzna: sesje rodzinne, plenerowe, ślubne

Szklarnia Fotograficzna

Szklarnia Fotograficzna

Miejsce moich marzeń. Bardzo długo chodziła mi po głowie. Idealna alternatywa na sesje od listopada do kwietnia. Wszystko byłoby super, tylko był jeden mankament – nie miałam gdzie jej postawić. W przeciągu jednego weekendu moje marzenie stało się rzeczywistością. Dzięki uprzejmości naszych znajomych, szklarnia znalazła swój adres. Tak minął bardzo pracowity tydzień. Pełen bardzo różnych emocji. I tak po ogromnym wysiłku mojego narzeczonego – 16 października szklarnia nabrała kształtu i z dnia na dzień zaczęła nabierać uroku, magii, przytulności. Po to żeby już w listopadzie przyjąć swoich pierwszych gości na sesji świątecznej. To co się stało w listopadzie i w grudniu to jakiś obłęd. Miałam okazję się przekonać na własnej skórze, że niemożliwe nie istnieje. Jestem ogromnie wdzięczna i bardzo dumna z tego miejsca. Szklarnia to pierwsze takie miejsce na mapie Lubelszczyzny. Znajdziecie ją na trasie Lublin – Łęczna.

Pod tymi linkami znajdziecie jej wcielenia świąteczne2021, wiosenne2022 🙂

https://www.instagram.com/p/CWDvEBvs_3T/?utm_source=ig_web_copy_link wydanie świąteczne

https://www.instagram.com/p/CXL8oo9MpCc/?utm_source=ig_web_copy_link a to ja we własnej osobie 🙂

 

 

 

 

I tak szklarnia będzie zmieniać swoje wnętrze w zależności od pory roku.

Już czas otulić się ciepłym, pachnącym śliwką, jabłkiem i nawłocią klimatem jesieni!

 

Zapraszam do MOJEJ szklarni na mini sesje jesienne:

 • Rodziny z dziećmi,
 • Pary,
 • Przyszłe mamy
 • wszystkie jesieniary
 • i miłośników otulającego, przytulnego, cieplutkiego klimatu jesieni

Sesje będą realizowane od 11.09.2022 do 13.10.2022

PAKIET:

 • 250 zł
 • 7 ujęć w wersji elektronicznej i papierowej (format 15X23)
 • Dodatkowy kadr: 20zł/szt
 • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt
 • Samodzielny wybór galerii
 • Galeria elektroniczna chroniona hasłem

CZAS TRWANIA SESJI: 40 MIN

Zapisy poprzez wysłanie wiadomości na Instagramie @natu_foto i Fb @Na_Moje_Oko. Albo poprzez adres mailowy: nwnatalia13@gmail.com. Rezerwację potwierdzam w momencie potwierdzenia przez WAS zapoznania z regulaminem, który znajdziecie w tej ofercie.

STYLIZACJE – przygotowujecie samodzielnie na podstawie wskazówek:)
W sezonie jesiennym szklarnia nie będzie jeszcze ogrzewana. Dlatego ubierzcie się na cebulkę. Obuwie – na zmianę. Myślę, że najlepiej w tematykę wpasują się grube skarpetki, botki, kalosze.
Co do ubioru na pewno w kolorach: beżu, miodu, rudości, brązu, zgniłej zieleni, słomki. W ramach inspiracji zostawiam tutaj tablice kolorystyczne: https://pl.pinterest.com/tytust33/tablice-kolor%C3%B3w/ na pewno pomogą przy kompletowaniu stylizacji na sesję. Postawcie na jednolity strój bez obrazków, znaczków, napisów. Myślę, że przy tej aranżacji sprawdzą się zarówno zwiewne sukienki, szerokie spodnie, luźne swetry.

Sesje będą w bardzo naturalnym klimacie, pełne radości, czułości, ruchu, ale też chillout-u

 

REGULAMIN SESJI:
Bardzo się cieszę, że zobaczymy się na sesji wiosennej w szklarni. Bardzo proszę proszę przeczytaj uważnie każdy punkt, w razie jakich kolwiek pytań czy wątpliwości śmiało pisz do mnie na Fb @Na_Moje_Oko lub na IG @natu_foto.

Póki co miłej lektury 🙂

Moje kadry cechują się bardzo naturalnym stylem. Wierzę, że właśnie ten styl i moja szklarnia przekonały Cię do skorzystania z mojej oferty. Mając powyższe na względzie potwierdzacie, że zapoznaliście się z moim dorobkiem i akceptujecie mój styl fotografii, percepcję kadru i kolorystykę wykonanej fotografii.

Rezerwacja sesji  jest równoznaczna z akceptacją regulaminu
1. Bardzo proszę o punktualne przybycie na sesję. W przypadku spóźnienia odliczany jest czas poświęcony przeze mnie na sesję. Sesja trwa około 40 min to w przypadku spóźnienia dodatkowo skróci ten czas.

2. W przypadku odwołania sesji z Waszej strony bardzo proszę o taką wiadomość najpóźniej 48h przed planowaną datą sesji.
Cena sesji obejmuje usługę fotograficzną, Wysyłka odbitek jest dodatkowo płatna i wynosi 15zł – Paczkomatem InPost. Na osobisty odbiór odbitek umawiamy się we wskazanym przeze mnie miejscu w Łęcznej albo Lublinie.

3. Fotograf polegając na swoim zmyśle estetyki dokona selekcji zdjęć i podda je autorskiej obróbce. Wy otrzymujecie już pełną galerię obrobionych zdjęć z pośród których wybieracie ujęcia w ilości zgodnej z pakietem.

4. Każde dodatkowe ujęcie kosztuje: 20zł, a odbitka: 3 zł. NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKUPIENIA SAMEJ ODBITKI, BEZ WYKUPIENIA JEJ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ.

5. Galerię wysyłam Wam w ciągu 5 dni roboczych za pośrednictwem serwisu Photonesto.com

6. Wybór kadrów w wersji elektronicznej wysyłacie mi w serwisie Photonesto.com

7. Wybór odbitek wysyłacie mi w wiadomości na Fb @Na_Moje_Oko lub Ig @natu_foto przesyłając symbole wybranych kadrów na odbitki.

8. Wybór kadrów w wersji elektronicznej i papierowej należy wysłać w ciągu 24h od otrzymania linku do galerii to daje między innymi gwarancję otrzymania całego pakietu zdjęć w możliwie najkrótszym czasie. (Nie drukuję odbitek, a zamawiam je w zewnętrznej firmie w Polsce)

9. Pliki od dnia wysłania galerii przechowuję 3 miesiące. Po tym czasie są usuwane z moich dysków i nie ma możliwości ich odzyskania

10. Obróbka zdjęć odbywa się przy pomocy programu Lightroom. Nie korzystam z Photoshopa , co za tym idzie nie przerabiam sylwetek, nie usuwam znaczków, napisów. Nie podejmuję się retuszu skóry, odchudzania sylwetki.

11. Z mojej strony zobowiązuję się do ochrony Waszego wizerunku poprzez nieudostępnianie zdjęć bez Waszej wiedzy i wcześniejszej zgody.

12. Możliwość publikacji wykonanymi przez siebie zdjęciami stanowi ważny element w mojej działalności fotograficznej. Dlatego bardzo mi zależy na tym ,żebym miała możliwość umieszczania zdjęć w mediach społecznościowych Fb @Na_Moje_Oko IG @natu_foto, na stronie internetowej.

13. Biorąc udział w sesji wyrażacie zgodę/nie wyrażacie zgody na publikację Waszego wizerunku do celów promocji mojej działalności fotograficznej w sposób wyżej opisany. Decyzję o zgodzie możecie podjąć w dniu sesji lub po obejrzeniu galerii.
14. Nie zgadzam się na kadrowanie zdjęć, nakładanie filtrów na Instagramie oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące ostatecznego wyglądu wykonanej przeze mnie fotografii.

15. Podczas przebywania na sesji w szklarni jesteście odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.

16. Kolorystyka ubrań i butów jaka pasuje do szklarni i jej klimatu to: beż, miodowa, rudości, brązowa, zgniła zieleń, słomkowa.Obuwie w podobnej kolorystyce. Postawcie na proste kroje i fasony ubrań. Bez znaczków, napisów, obrazków z bajek. Podpinam tutaj tablice kolorystyczne na pewno pomogą przy kompletowaniu garderoby na sesję: https://pl.pinterest.com/tytust33/tablice-kolor%C3%B3w/

17. Sesja trwa około 40 min dlatego obowiązuje jedna stylizacja.

18. Chcę ten czas maksymalnie wykorzystać na złapanie w kadrze Waszych ulotnych gestów, Waszej energii, relacji.

19. Szklarnia znajduje się na prywatnej działce , dlatego bardzo proszę, żebyście nie parkowali samochodu na podjeździe do domu tylko w wyznaczonym miejscu, które wyślę na kilka godzin przed planowaną sesją wraz z dokładną lokalizacją szklarni.

20. Obserwując mój dorobek fotograficzny widzicie, że nie robię kadrów patrzonych w obiektyw. Tak będzie i tym razem. Mogę zrobić jedno zdjęcie patrzone w obiektyw.A reszta niech będzie uchwyceniem Waszego wspólnego bycia razem tu i teraz:)

21. Dla klientów powracających 2 raz w tym samym roku (czyt. 2022) przewidziane są 2 dodatkowe zdjęcia gratis, bądź 5% rabatu na wybrane dodatkowe zdjęcia poza pakietem.

TO CHYBA TYLE 🙂 Dziękuję za poświęcony czas na lekturę mam nadzieję, że wszystko jest jasne i przejrzyste i że widzimy się w listopadzie, albo w grudniu w szklarni 🙂

Gdyby przyszło mi coś jeszcze do głowy ważnego do przekazania pozwolę sobie napisać 🙂

A może teraz pojawiły się jakieś pytania ? Albo chcesz wysłać mi zdjęcia Waszych strojów na sesję ? Śmiało pisz 🙂 Nie obiecuję, że odpiszę po minucie ale na pewno w przeciągu 24h 🙂

TOP Call Now ButtonZadzwoń Skip to content