Szklarnia Fotograficzna Lubelskie

Szklarnia Fotograficzna Lubelskie

SESJA ZIMOWA  W SZKLARNI

To już kolejna odsłona szklarni. Szklarnia ogrodowa Lublin? A tu się okazuje, że nie do końca ogrodowa bo od listopada do lutego może mieć inne zastosowanie:)

 

sesja w szklarni, szklarnia lublin, szklarnia foto Lublin, szklarnia lubelskie, szklarnia fotograficzna, sesja w szklarni, szklarnia do sesji,szklarnia zdjęcia, szklarnia z poliwęglanu,

LUBELSKA SZKLARNIA – KRZESIMÓW

Sesja świąteczna nie doszła w tym roku do skutku?
Choroby niemal zmiotły Was i dzieciaki z powierzchni ziemi. Sesja świąteczna z uwagi na wzrost cen nie znalazła miejsca w domowym budżecie. Albo po prostu dopiero teraz moja szklarnia wpadła Wam w oko i chcecie namówić babcie, dziadków na sesję pokoleniową z wnukami.
Jeśli lubisz naturalne dodatki, eklektyczny wystrój to   zapraszam do szklarni, którą znajdziecie w Krzesimowie na trasie Łęczna- Lublin od strony Świdnika.
 
 Nie możesz namówić bliskich, bo się boją pozowania, stresuje ich aparat. Nic się nie martw przed moim obiektywem nie ma ustawiania jesteście po prostu sobą, bawicie się z dzieciakami, spędzacie ten czas w bliskości i interakcjach między Wami. A ja krążę wokół Was z aparatem i łapię Wasze niepowtarzalne momenty.
Będzie mi bardzo miło Ciebie gościć z rodziną, na Twojej sesji brzuszkowej, narzeczeńskiej i pokoleniowej ❤️💚📸
 Na sesje umawiamy się zarówno na tygodniu jak i w weekend.Czekam na Was do połowy lutego 2023.

 

Jakoś musimy przetrwać tą ostatnią prostą do wiosny.

 

Zapraszam do MOJEJ szklarni na mini sesje świąteczne:

 • Rodziny z dziećmi,
 • Pary,
 • Przyszłe mamy
 • pokolenia rodzinne max do 9 osób
 • na sesję możecie przyjść z pieskami, ale trzeba to każdorazowo mi zgłosić przy zapytaniu o sesję:)

PAKIET:

 • 300 zł
 • 7 ujęć w wersji elektronicznej i tych samych w wersji papierowej (format 15X23)
 • Dodatkowy kadr: 25zł/szt
 • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt
 • Samodzielny wybór galerii
 • Galeria elektroniczna chroniona hasłem

CZAS TRWANIA SESJI: 40 MIN

Zapisy poprzez wysłanie wiadomości na Instagramie @natu_naturalnie i Fb @Na_Moje_Oko. Albo poprzez adres mailowy: nwnatalia13@gmail.com. Rezerwację potwierdzam w momencie potwierdzenia przez WAS zapoznania z regulaminem, który znajdziecie w tej ofercie.

STYLIZACJE – przygotowujecie samodzielnie na podstawie wskazówek:)
Szklarnia będzie ogrzewana. Na pewno nie zmarzniecie. Obuwie – na zmianę. Myślę, że najlepiej w tematykę wpasują się grube skarpetki,
Co do ubioru na pewno w kolorach: bieli, beżu, cynamonu, butelkowej zieleni, borda, czerwieni, świątecznej kraty. W ramach inspiracji zostawiam tutaj tablice kolorystyczne: https://pl.pinterest.com/tytust33/tablice-kolor%C3%B3w/ na pewno pomogą przy kompletowaniu stylizacji na sesję. Postawcie na jednolity strój bez obrazków, znaczków, napisów. Zaufajcie mi w tej kwestii:) Na zdjęciach naprawdę sprawdza się prostota i minimalizm:)  Myślę, że przy tej aranżacji sprawdzą się zarówno zwiewne sukienki, grubo plecione swetry, koszule w kratę.

Sesje będą w bardzo naturalnym klimacie, pełne radości, czułości, ruchu, ale też chillout-u przy choince i kominku.

SESJE W SZKLARNI PO ZMROKU;

W tym roku dołożyłam sporo światełek, mój mąż ulepszył pod względem światełek nasz księżyc, który był już w tamtym roku. Dlatego zapraszam wszystkich fanów  światełek, przytulnego wieczornego klimatu  na sesje w styczniu po godzinie 15, a w lutym  już po godzinie 16.

sesja w szklarni, szklarnia lublin, szklarnia foto Lublin, szklarnia lubelskie, szklarnia fotograficzna, sesja w szklarni, szklarnia do sesji,szklarnia zdjęcia, szklarnia z poliwęglanu, sesja w szklarni, szklarnia lublin, szklarnia foto Lublin, szklarnia lubelskie, szklarnia fotograficzna, sesja w szklarni, szklarnia do sesji,szklarnia zdjęcia, szklarnia z poliwęglanu, sesja w szklarni, szklarnia lublin, szklarnia foto Lublin, szklarnia lubelskie, szklarnia fotograficzna, sesja w szklarni, szklarnia do sesji,szklarnia zdjęcia, szklarnia z poliwęglanu,

 

 

REGULAMIN SESJI:
Bardzo się cieszę, że zobaczymy się na sesji  w szklarni.  Żeby uporządkować wszystkie informacje stworzyłam ten regulamin, który właśnie czytasz. Bardzo proszę proszę przeczytaj uważnie każdy punkt, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości śmiało pisz do mnie na Fb @Na_Moje_Oko lub na IG @natu_naturalnie

Póki co miłej lektury 🙂

Moje kadry cechują się bardzo naturalnym stylem. Wierzę, że właśnie ten styl i moja szklarnia przekonały Cię do skorzystania z mojej oferty. Mając powyższe na względzie potwierdzacie, że zapoznaliście się z moim dorobkiem i akceptujecie mój styl fotografii, percepcję kadru i kolorystykę wykonanej fotografii.

Rezerwacja sesji  jest równoznaczna z akceptacją regulaminu. W razie jakichkolwiek kwestii spornych będę się powoływała na poszczególne zapisy właśnie w tym regulaminie.
1. Bardzo proszę o punktualne przybycie na sesję. W przypadku spóźnienia odliczany jest czas poświęcony przeze mnie na sesję. Sesja trwa około 40 min to w przypadku spóźnienia dodatkowo skróci ten czas.

2. W przypadku odwołania sesji z Waszej strony bardzo proszę o taką wiadomość najpóźniej 48h przed planowaną datą sesji.
Cena sesji obejmuje usługę fotograficzną, Wysyłka odbitek jest dodatkowo płatna i wynosi 15zł – Paczkomatem InPost. Na osobisty odbiór odbitek umawiamy się we wskazanym przeze mnie miejscu w Łęcznej albo Lublinie.

3. Fotograf polegając na swoim zmyśle estetyki dokona selekcji zdjęć i podda je autorskiej obróbce. Wy otrzymujecie już pełną galerię obrobionych zdjęć z pośród których samodzielnie wybieracie ujęcia w ilości zgodnej z pakietem.

4. Każde dodatkowe ujęcie kosztuje: 25zł, a odbitka: 3 zł. NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKUPIENIA SAMEJ ODBITKI, BEZ WYKUPIENIA JEJ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ.

5. Galerię wysyłam Wam w ciągu 5 dni roboczych za pośrednictwem serwisu Photonesto.com

6. Wybór kadrów w wersji elektronicznej wysyłacie mi w serwisie Photonesto.com. Zaznaczacie serduszkami zdjęcia w ramach pakietu lub dodatkowe i jeśli jest to Wasz ostateczny wybór klikacie; “WYŚLIJ WYBÓR DO FOTOGRAFA”.

7. Wybór odbitek wysyłacie mi w wiadomości na Fb @Na_Moje_Oko lub Ig @natu_naturalnie  przesyłając symbole wybranych kadrów na odbitki.

8. Wybór kadrów w wersji elektronicznej i papierowej należy wysłać w ciągu 48h od otrzymania linku do galerii.

9. Pliki od dnia wysłania galerii przechowuję 3 miesiące. Po tym czasie są usuwane z moich dysków i nie ma możliwości ich odzyskania.

10. Obróbka zdjęć odbywa się przy pomocy programu Lightroom. Nie korzystam z Photoshopa , co za tym idzie nie przerabiam sylwetek, nie usuwam znaczków, napisów. Nie podejmuję się retuszu skóry, odchudzania sylwetki.

11. Z mojej strony zobowiązuję się do ochrony Waszego wizerunku poprzez nieudostępnianie zdjęć bez Waszej wiedzy i wcześniejszej zgody.

12. Możliwość publikacji wykonanymi przez siebie zdjęciami stanowi ważny element w mojej działalności fotograficznej. Dlatego bardzo mi zależy na tym ,żebym miała możliwość umieszczania zdjęć w mediach społecznościowych Fb @Na_Moje_Oko IG @natu_naturalnie, na stronie internetowej.

13. Biorąc udział w sesji wyrażacie zgodę/nie wyrażacie zgody na publikację Waszego wizerunku do celów promocji mojej działalności fotograficznej w sposób wyżej opisany. Decyzję o zgodzie możecie podjąć w dniu sesji lub po obejrzeniu galerii.
14. Nie zgadzam się na kadrowanie zdjęć, nakładanie filtrów na Instagramie oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące ostatecznego wyglądu wykonanej przeze mnie fotografii.

15. Podczas przebywania na sesji w szklarni jesteście odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.

16. STYLIZACJE – przygotowujecie samodzielnie. Szklarnia będzie ogrzewana. Na pewno nie zmarzniecie. Obuwie – na zmianę. Myślę, że najlepiej w tematykę wpasują się grube skarpetki. UBIÓR w kolorach: bieli, beżu, cynamonu, oliwkowej zieleni, borda, kraty.

W ramach inspiracji zostawiam tutaj tablice kolorystyczne: https://pl.pinterest.com/tytust33/tablice-kolor%C3%B3w/ na pewno pomogą przy kompletowaniu stylizacji na sesję. Skoro to właśnie mi powierzacie zatrzymanie w kadrze Waszego etapu życia to ja biorę odpowiedzialność za estetykę tej sesji, a co za tym idzie? RÓWNIEŻ WASZYCH ZDJĘĆ:) Dlatego postawcie na jednolity strój bez obrazków, znaczków, napisów, postaci z bajek.  Zaufajcie mi w tej kwestii:) Na zdjęciach naprawdę sprawdza się prostota i minimalizm:)

17. Sesja trwa około 40 min jeśli się wyrobimy mogą być 2 stylizacje.

18. Chcę ten czas maksymalnie wykorzystać na złapanie w kadrze Waszych ulotnych gestów, Waszej energii, relacji. Dlatego też nie będę Was ustawiać, dawać Wam poleceń co do pozowania 🙂 Mogę ze swojej strony pomóc zaangażować dzieci do ubierania choinki, zaglądania do kalendarza adwentowego. Zabawy z Wami, Waszych wspólnych mikro chwil.

19. Szklarnia znajduje się na prywatnej działce , dlatego bardzo proszę, żebyście nie parkowali samochodu na podjeździe do domu tylko w wyznaczonym miejscu, które wyślę na kilka godzin przed planowaną sesją wraz z dokładną lokalizacją szklarni.

20. Obserwując mój dorobek fotograficzny widzicie, że nie robię kadrów patrzonych w obiektyw. Tak będzie i tym razem. Mogę zrobić jedno zdjęcie patrzone w obiektyw.A reszta niech będzie uchwyceniem Waszego wspólnego bycia razem tu i teraz:)

TO CHYBA TYLE 🙂 Dziękuję za poświęcony czas na lekturę mam nadzieję, że wszystko jest jasne i przejrzyste i że widzimy się w listopadzie, albo w grudniu w szklarni 🙂

Gdyby przyszło mi coś jeszcze do głowy ważnego do przekazania pozwolę sobie napisać 🙂

A może teraz pojawiły się jakieś pytania ? Albo chcesz wysłać mi zdjęcia Waszych strojów na sesję ? Śmiało pisz 🙂 Nie obiecuję, że odpiszę po minucie ale na pewno w przeciągu 24h 🙂

TOP Call Now ButtonZadzwoń Skip to content