SZKLARNIA FOTOGRAFICZNA LUBLIN

SZKLARNIA FOTOGRAFICZNA LUBLIN

SZKLARNIA FOTOGRAFICZNA LUBLIN

To już kolejna odsłona szklarni. Szklarnia ogrodowa Lublin? A tu się okazuje, że nie do końca ogrodowa bo od listopada do stycznia może mieć inne zastosowanie:)

Szklarnia Lubelskie – pewnie po wpisaniu tej frazy wyskoczy w wyszukiwarce moja mała szklarnia w Krzesimowie.

Tak w tym roku prezentuje się szklarnia na sesje świąteczne Łęczna, Lublin, Lubelskie.

szklarnia Lublin, szklarnia Łęczna, sesja świąteczna szklarnia, sesja świąteczna szklarnia Lublin, sesja świąteczna lublin, sesja świąteczna szklarnia Łęczna, sesja świąteczna Łęczna
 

SESJA ŚWIĄTECZNA W SZKLARNI LUBLIN

Sesja świąteczna nie doszła w tamtym roku do skutku?
Choroby niemal zmiotły Was i dzieciaki z powierzchni ziemi.  Albo po prostu dopiero teraz moja szklarnia wpadła Wam w oko i chcecie namówić babcie, dziadków na sesję pokoleniową z wnukami.
Jeśli lubisz naturalne dodatki, eklektyczny wystrój to   zapraszam do szklarni, którą znajdziecie w Krzesimowie na trasie Łęczna- Lublin od strony Świdnika.

 SZKLARNIA FOTOGRAFICZNA ŁĘCZNA

 Nie możesz namówić bliskich, bo się boją pozowania, stresuje ich aparat. Nic się nie martw przed moim obiektywem nie ma ustawiania jesteście po prostu sobą, bawicie się z dzieciakami, spędzacie ten czas w bliskości i interakcjach między Wami. A ja krążę wokół Was z aparatem i łapię Wasze niepowtarzalne momenty. Już od 04.11.2023 szklarnia zaprasza Was na niepowtarzalny, klimatyczny czas w roku.
W tej malutkiej przestrzeni możemy wspólnie stworzyć Waszą świąteczną pamiątkę na lata, na pokolenia. A wszystko podczas wspólnej zabawy, ubierania choinki, stawiania wieży z mandarynek na głowie, któregoś z Was.
Oczywiście możemy zrobić jedno Wasze wspólne ustawiane zdjęcie na kanapie -takie typowo patrzone w obiektyw. Ale to raczej będzie tyle z ustawianych, resztą niech będzie Wasz wspólny czas, podkreślam to WASZ❤️💚📸
Z doświadczenia wiem, że sesja w luźnym, spontanicznym klimacie mniej spina Waszych mężów, partnerów. Dzieci szybciej się otwierają na “panią z aparatem” wolę jak odrazu mówimy sobie na ty 🙂
Będzie mi bardzo miło Ciebie gościć z rodziną, na Twojej sesji brzuszkowej, narzeczeńskiej i pokoleniowej ❤️💚📸
Na sesje możecie zabrać również swoje czworonogi.
 Na sesje umawiamy się zarówno na tygodniu jak i w weekend. W godzinach porannych, okołopołudniowych i wieczorowych maksymalnie do godziny 16. Przypominam, że po zmianie czasu ten mrok przychodzi co raz szybciej i już przy pochmurnym dniu efekt światełek w listopadzie zaczyna się o godzinie 14.
Czekam na Was do połowy 10.12.2023.

SESJA W SZKLARNI FOTOGRAFICZNEJ LUBELSKIE

sesja w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna Łęczna, sesja świąteczna Lublin, sesja świąteczna Łęczna, sesja rodzinna Łęczna, sesja rodzinna Lublin, sesja rodzinna Lubelskie, mini sesje świąteczne Łęczna, mini sesje świąteczne Lublin, mini sesje świąteczne lubartów, mini sesje świąteczne Piaski, mini sesje świąteczne Świdnik sesja w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna Łęczna, sesja świąteczna Lublin, sesja świąteczna Łęczna, sesja rodzinna Łęczna, sesja rodzinna Lublin, sesja rodzinna Lubelskie, mini sesje świąteczne Łęczna, mini sesje świąteczne Lublin, mini sesje świąteczne lubartów, mini sesje świąteczne Piaski, mini sesje świąteczne Świdniksesja w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna Łęczna, sesja świąteczna Lublin, sesja świąteczna Łęczna, sesja rodzinna Łęczna, sesja rodzinna Lublin, sesja rodzinna Lubelskie, mini sesje świąteczne Łęczna, mini sesje świąteczne Lublin, mini sesje świąteczne lubartów, mini sesje świąteczne Piaski, mini sesje świąteczne Świdnik

Te zdjęcia pochodzą z ubiegłego roku. Sesje świąteczne w szklarni Lubelskie 2022.

 

 

Zapraszam do MOJEJ szklarni na mini sesje świąteczne:

 • Rodziny z dziećmi,
 • Pary,
 • Przyszłe mamy
 • pokolenia rodzinne max do 9 osób
 • na sesję możecie przyjść z pieskami, ale trzeba to każdorazowo mi zgłosić przy zapytaniu o sesję:)

PAKIET:

 • 350 zł
 • 7 ujęć w wersji elektronicznej i tych samych w wersji papierowej (format 15X23)
 • Dodatkowy kadr: 35zł/szt
 • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt
 • Samodzielny wybór galerii
 • Galeria elektroniczna chroniona hasłem

CZAS TRWANIA SESJI OKOŁO 40 MIN

Zapisy poprzez wysłanie wiadomości na Instagramie Natu naturalnie i Facebooku Natu naturalnie  poprzez adres mailowy: nwnatalia13@gmail.com. Rezerwację potwierdzam w momencie potwierdzenia przez WAS zapoznania z regulaminem, który znajdziecie w tej ofercie.

STYLIZACJE – przygotowujecie samodzielnie na podstawie wskazówek:)
Szklarnia będzie ogrzewana. Na pewno nie zmarzniecie. Obuwie – na zmianę. Myślę, że najlepiej w tematykę wpasują się grube skarpetki,
Co do ubioru na pewno w kolorach: bieli, beżu, cynamonu, butelkowej zieleni, borda, czerwieni, świątecznej kraty. W ramach inspiracji zostawiam tutaj tablice kolorystyczne: https://pl.pinterest.com/tytust33/tablice-kolor%C3%B3w/ na pewno pomogą przy kompletowaniu stylizacji na sesję. Postawcie na jednolity strój bez obrazków, znaczków, napisów. Zaufajcie mi w tej kwestii:) Na zdjęciach naprawdę sprawdza się prostota i minimalizm:)  Myślę, że przy tej aranżacji sprawdzą się zarówno zwiewne sukienki, grubo plecione swetry, koszule w kratę.

Sesje będą w bardzo naturalnym klimacie, pełne radości, czułości, ruchu, ale też chillout-u przy choince i kominku.

 

 

sesja w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna Łęczna, sesja świąteczna Lublin, sesja świąteczna Łęczna, sesja rodzinna Łęczna, sesja rodzinna Lublin, sesja rodzinna Lubelskie, mini sesje świąteczne Łęczna, mini sesje świąteczne Lublin, mini sesje świąteczne lubartów, mini sesje świąteczne Piaski, mini sesje świąteczne Świdnik sesja w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna Łęczna, sesja świąteczna Lublin, sesja świąteczna Łęczna, sesja rodzinna Łęczna, sesja rodzinna Lublin, sesja rodzinna Lubelskie, mini sesje świąteczne Łęczna, mini sesje świąteczne Lublin, mini sesje świąteczne lubartów, mini sesje świąteczne Piaski, mini sesje świąteczne Świdnik sesja w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna w szklarni Lublin, sesja w szklarni Lubelskie, sesja w szklarni Łęczna, sesja świąteczna Łęczna, sesja świąteczna Lublin, sesja świąteczna Łęczna, sesja rodzinna Łęczna, sesja rodzinna Lublin, sesja rodzinna Lubelskie, mini sesje świąteczne Łęczna, mini sesje świąteczne Lublin, mini sesje świąteczne lubartów, mini sesje świąteczne Piaski, mini sesje świąteczne Świdnik  

 

REGULAMIN SESJI:
Bardzo się cieszę, że zobaczymy się na sesji  w szklarni.  Żeby uporządkować wszystkie informacje stworzyłam ten regulamin, który właśnie czytasz. Bardzo proszę proszę przeczytaj uważnie każdy punkt, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości śmiało pisz do mnie na Fb i IG @natu_naturalnie

Póki co miłej lektury 🙂

Moje kadry cechują się bardzo naturalnym stylem. Wierzę, że właśnie ten styl i moja szklarnia przekonały Cię do skorzystania z mojej oferty. Mając powyższe na względzie potwierdzacie, że zapoznaliście się z moim dorobkiem i akceptujecie mój styl fotografii, percepcję kadru i kolorystykę wykonanej fotografii.

Rezerwacja sesji  jest równoznaczna z akceptacją regulaminu. W razie jakichkolwiek kwestii spornych będę się powoływała na poszczególne zapisy właśnie w tym regulaminie.
1. Bardzo proszę o punktualne przybycie na sesję. W przypadku spóźnienia odliczany jest czas poświęcony przeze mnie na sesję. Sesja trwa około 40 min to w przypadku spóźnienia dodatkowo skróci ten czas.

2. W przypadku odwołania sesji z Waszej strony bardzo proszę o taką wiadomość najpóźniej 48h przed planowaną datą sesji.
Cena sesji obejmuje usługę fotograficzną, Wysyłka odbitek jest dodatkowo płatna i wynosi 18zł – Paczkomatem InPost. Na osobisty odbiór odbitek umawiamy się we wskazanym przeze mnie miejscu w Łęcznej albo Lublinie.

3. Fotograf polegając na swoim zmyśle estetyki dokona selekcji zdjęć i podda je autorskiej obróbce. Wy otrzymujecie już pełną galerię obrobionych zdjęć z pośród których samodzielnie wybieracie ujęcia w ilości zgodnej z pakietem.

4. Każde dodatkowe ujęcie kosztuje: 35zł, a odbitka: 3 zł. NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKUPIENIA SAMEJ ODBITKI, BEZ WYKUPIENIA JEJ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ.

5. Galerię wysyłam Wam w ciągu 5 dni roboczych za pośrednictwem serwisu Photonesto.com

6. Wybór kadrów w wersji elektronicznej wysyłacie mi w serwisie Photonesto.com. Zaznaczacie serduszkami zdjęcia w ramach pakietu lub dodatkowe i jeśli jest to Wasz ostateczny wybór klikacie; “WYŚLIJ WYBÓR DO FOTOGRAFA”.

7. Zamawiam zdjęcia do wydruku te, które wybraliście w wersji elektronicznej. Jeśli jeszcze chcecie coś dodatkowo to każdorazowo wybór odbitek wysyłacie mi w wiadomości na Fb i Ig @natu_naturalnie  przesyłając symbole wybranych kadrów na odbitki.

8. Wybór kadrów w wersji elektronicznej i papierowej należy wysłać w ciągu 48h od otrzymania linku do galerii. W momencie kiedy wysyłam Wam galerię do wyboru – to od Was zależy jak szybko zdjęcia w wersji elektronicznej i papierowej trafią w Wasze ręce. Pliki od dnia wysłania galerii przechowuję 3 miesiące. Po tym czasie są usuwane z moich dysków i nie ma możliwości ich odzyskania.

9. Zdjęcia w wersji papierowej z gwarancją otrzymania na święta gwarantuję do 04.12.2023. Czyli do tego czasu po Waszej stronie będzie wysłanie swojego wyboru zdjęć w ramach pakietu. Nie ma możliwości wyboru zdjęć tylko w wersji papierowej, a dopiero pózniej w wersji elektronicznej.

9a. Nie wybieram samodzielnie Waszych zdjęć.

10. Obróbka zdjęć odbywa się przy pomocy programu Lightroom. Nie korzystam z Photoshopa , co za tym idzie nie przerabiam sylwetek, nie usuwam znaczków, napisów. Nie podejmuję się retuszu skóry, odchudzania sylwetki.

11. Z mojej strony zobowiązuję się do ochrony Waszego wizerunku poprzez nieudostępnianie zdjęć bez Waszej wiedzy i wcześniejszej zgody.

12. Możliwość publikacji wykonanymi przez siebie zdjęciami stanowi ważny element w mojej działalności fotograficznej. Dlatego bardzo mi zależy na tym ,żebym miała możliwość umieszczania zdjęć w mediach społecznościowych Fb  IG @natu_naturalnie, na stronie internetowej.

13. Biorąc udział w sesji wyrażacie zgodę/nie wyrażacie zgody na publikację Waszego wizerunku do celów promocji mojej działalności fotograficznej w sposób wyżej opisany. Decyzję o zgodzie możecie podjąć w dniu sesji lub po obejrzeniu galerii.

14. Nie zgadzam się na kadrowanie zdjęć, nakładanie filtrów na Instagramie oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące ostatecznego wyglądu wykonanej przeze mnie fotografii.

15. Podczas przebywania na sesji w szklarni jesteście odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.

16. STYLIZACJE – przygotowujecie samodzielnie. Szklarnia będzie ogrzewana. Na pewno nie zmarzniecie. Obuwie – na zmianę. Myślę, że najlepiej w tematykę wpasują się grube skarpetki. UBIÓR w kolorach: bieli, beżu, cynamonu, oliwkowej zieleni, borda, kraty, brązów, czerwieni. Możecie zabrać dwie stylizacje, warunek jest jeden – zmiana stylizacji musi być sprawna i nie doliczam dodatkowo czasu do sesji. Przebieracie się w szklarni 🙂 CO WAŻNE NA MIEJSCU NIE MA MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z TOALETY. 

W ramach inspiracji zostawiam tutaj tablice kolorystyczne: https://pl.pinterest.com/tytust33/tablice-kolor%C3%B3w/ na pewno pomogą przy kompletowaniu stylizacji na sesję. Skoro to właśnie mi powierzacie zatrzymanie w kadrze Waszego etapu życia to ja biorę odpowiedzialność za estetykę tej sesji, a co za tym idzie? RÓWNIEŻ WASZYCH ZDJĘĆ:) Dlatego postawcie na jednolity strój bez obrazków, znaczków, napisów, postaci z bajek.  Zaufajcie mi w tej kwestii:) Na zdjęciach naprawdę sprawdza się prostota i minimalizm:)

17. Sesja trwa około 40 min jeśli się wyrobimy mogą być 2 stylizacje.

18. Chcę ten czas maksymalnie wykorzystać na złapanie w kadrze Waszych ulotnych gestów, Waszej energii, relacji. Dlatego też nie będę Was ustawiać, dawać Wam poleceń co do pozowania 🙂 Mogę ze swojej strony pomóc zaangażować dzieci do ubierania choinki, zaglądania do kalendarza adwentowego. Zabawy z Wami, Waszych wspólnych mikro chwil.

19. Szklarnia znajduje się na prywatnej działce , dlatego bardzo proszę, żebyście nie parkowali samochodu na podjeździe do domu tylko w wyznaczonym miejscu, które wyślę na kilka godzin przed planowaną sesją wraz z dokładną lokalizacją szklarni.

20. Obserwując mój dorobek fotograficzny widzicie, że nie robię kadrów patrzonych w obiektyw. Tak będzie i tym razem. Mogę zrobić jedno zdjęcie patrzone w obiektyw.A reszta niech będzie uchwyceniem Waszego wspólnego bycia razem tu i teraz:)

21. Istnieje możliwość wykupienia całej galerii zdjęć z sesji za kwotę 700 złotych. Czyli 350 zł pakiet + 700zł = co razem daje: 1050 złotych za całą galerię zdjęć 🙂

22. Płatności za sesję dokonujecie albo gotówką w dniu sesji, albo przelewem bezpośrednio po sesji na przesłany numer konta, albo blik na telefon: 530438827.

TO CHYBA TYLE 🙂 Dziękuję za poświęcony czas na lekturę mam nadzieję, że wszystko jest jasne i przejrzyste i że widzimy się w listopadzie, albo w grudniu w szklarni 🙂

Gdyby przyszło mi coś jeszcze do głowy ważnego do przekazania pozwolę sobie napisać 🙂

A może teraz pojawiły się jakieś pytania ? Albo chcesz wysłać mi zdjęcia Waszych strojów na sesję ? Śmiało pisz 🙂 Nie obiecuję, że odpiszę po minucie ale na pewno w przeciągu 24h 🙂

TOP Zadzwoń Skip to content