Sesja komunijna Lublin
Blog

Sesja komunijna Lublin

Sesja komunijna Lublin

Kocham maj za wybuch natury, kwiecia na drzewach i łąkach. A maj nieodłącznie kojarzony jest z niedzielami kiedy udajemy się całą rodziną na komunię świętą młodszych przedstawicieli rodziny.

Nie podejmuję się realizacji fotograficznej grupowo w kościele. Ale chętnie przyjmuję Wasze zaproszenie na przyjęcie komunijne Waszych pociech, albo spotykam się już z Wami na sesji po komunii. A plener? Oo to już możecie spokojnie zostawić mi:)  Na pewno znajdę na początku maja kwitnący sad wiśni, jabłoni, albo dywan mleczy bądź kwitnącą łąkę. Aa i jeszcze jak zakupię podkaszarkę to na pewno będzie łatwiej o ścianę bzów – bo te z reguły są niedostępne ze względu na pokrzywy i wysokie chwasty. Na pewno te wszystkie plenery znajduję w bliskiej odległości

od Łęcznej. Ale realizuję też sesje na terenie Lublina i tam w okolicach też mam swoje magiczne miejsca na sesje.

Jak dotrwacie do końca tekstu zobaczcie o czym tutaj piszę. Sesja komunijna może być w dwóch odsłonach i  o tym w następnym akapicie.

Klimat sesji?

Może być taki z książeczką do nabożeństwa, różańcem, ale ja osobiście jestem zwolenniczką już takich sesji na luzie. Wiem, że na pewno taka sesja bardziej spodoba się Waszemu dziecku. Bo takie ułożone zdjęcia z rekwizytami komunijnymi pewnie już były zrobione w kościele na białym tygodniu. A tutaj możemy postawić na luz, zdjęcia z wirującą sukienką, albą. Co Wy na to?  Oczywiście możemy podzielić sesję pół na pół (czyt. część w stylizacji komunijnej/część już w codziennym ubraniu)

Na przyjęciu komunijnym jestem z reguły od Waszego przyjazdu do lokalu i tak przez 2,5h. Chyba że już czekam na Was pod kościołem to wtedy na przyjęciu zostaję 2h. Każdorazowo dogadujemy wszelkie szczegóły indywidualnie, jestem otwarta na Wasze propozycje, a najbardziej lubię inwencję twórczą Waszych dzieci to one są najlepszym źródłem inspiracji.

Sesja komunijna Łęczna/Lublin

A teraz konkrety.

Przyjęcie komunijne:

  • czas trwania: 2h/2,5h
  • ilość zdjęć w ramach pakietu: 40 ujęć w wersji elektronicznej i 10 odbitek w formacie: 15×23
  • cena: 700zł
  • dodatkowy kadr w wersji elektronicznej: 30zł/ dodatkowa odbitka: 4zł
  • dodatkowa godzina pracy: 150zł
  • w ramach pakietu dojeżdżam 30km od Łęcznej. Powyżej tego zasięgu każdy km w jedną stronę płatny 1,20zł/1km

Sesja po Komunii Świętej:

Stosuję analogicznie cennik z sesji rodzinnej: SESJA RODZINNA KLIKAM TUTAJ

To chyba tyle:) O czymś zapomniałam napisać? Daj mi znać 🙂 A tutaj zostawiam misz masz komunijny z maja/czerwca 2022. Znajdziecie tutaj moje trochę przyjęć/trochę plenerów.

 

 

TOP Zadzwoń Skip to content