Sesja Zdjęciowa Dla Zakochanych

Sesja narzeczeńska Lublin

Sesja narzeczeńska

Ile jesteście razem ? Gdzie się poznaliście?
Jedne z pierwszych pytań jakie pada od rodziny, przyjaciół ale też ode mnie. Chyba każdy z nas unosi się 6 stóp nad ziemią, kiedy spotykamy na swojej drodze osobę, w której jesteśmy bezgranicznie zakochani. To uczucie kiedy radość, szczęście rozpiera serce i chcesz się tym dzielić z całym światem. Co do sesji – myślę że w większości przypadków jest to inicjatywa nas kobiet. My szukamy fotografa na sesję, nawet myślimy o miejscówce na sesję. Potem pozostaje tylko przekonać naszego drugiego puzzla, że na sesji nie będzie tak źle, że to tylko “kilka” zdjęć. I faktycznie nie jest źle.
A nawet jest miło, bez spiny, nie trzeba robić obrotów głowy o 30′ w lewo. Szczerze? Jak słyszę po sesji od Panów takie słowa: “na takie sesje to ja mogę chodzić” to moja satysfakcja jest dwa razy większa. Bo wiem, ile wcześniej ich to stresu kosztowało. Miałam też póki co dwa przypadki, że to Panowie robiąc niespodziankę swojej ukochanej zamawiali sesję.
Przy realizacji ślubu z weselem  to w pakiecie jest również  sesja narzeczeńska. Nie wyobrażam sobie pracy z Wami w dniu ślubu, kiedy pierwszy raz widzimy się na oczy ( bo wiadomo kwestie umowy można omówić online).

Sesja narzeczeńska cena

Sesja narzeczeńska jest zatrzymaniem w kadrze zarówno Waszej miłości, wielkiej euforii i tego blasku w oczach. Ten etap szybko przerodzi się w inny i być może już później nie będzie takiej energii w Was i takiej radości i fascynacji sobą.
To gdzie się poznaliście? Ile jesteście już ze sobą?

PAKIET 1:

  • 20 ujęć w wersji elektronicznej
  • Cena: 400 zł
  • Dodatkowy kadr: 30zł/szt

PAKIET 2:

  • 30 ujęć w wersji elektronicznej,
  • 10 odbitek w formacie 15×23
  • Cena: 500 zł
  • Dodatkowy kadr: 25zł/szt
  • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt

Zapisuję na sesję w momencie potwierdzenia przez Was zapoznania się i akceptacji regulaminu.
Przeczytaj Regulamin

W skład ceny wchodzą: czas pracy fotografa poświęcony na sesji, na postprodukcję zdjęć, dojazd na miejsce sesji (Łęczna+30km).
Powyżej 30 km do pakietu doliczam 1zł/1km w jedną stronę.

sesja łęczna, łęczna, fotograf łęczna, sesja dla pary łęczna łęczna, sesja łęczna sesja dla pary łęczna powiat łęczyński, pojezierze łęczyńsko-włodawskiepara łęczna, łeczna, leczna, fotograf łęczna, fotograf lubelskienarzeczeni łęczna, ślub łęczna 2023, ślub lubelskie 2023para łęczna, łęczna, łeczna, leczna, powiat łeczyńskisłoneczniki łęczna, lato lubelskie, obrazki lubelskie, lublin, smakuj lubelskie sesja w słonecznikach lublin, sesja w słonecznikach lubelskie, łeczna, łęczna Łęczna ślub łęczna, ślub łeczna, wesele łęczna, wesele lubelskie jezioro piaseczno, sesja nad Piasecznem, zachód słońca lubelskie, wesele lubelskie, para lubelskie, mieszkam w lubelskiem jezioro Piaseczno, pojezierze łęczyńsko włodawskie, jeziora lubelskie, zachód słonca piaseczno sesja, sesja piaseczno, łęczna, jezioro piaseczno, pojezierze, powiat łęczyński

TOP Call Now ButtonZadzwoń Skip to content