Sesja Zdjęciowa Dla Zakochanych

Sesja narzeczeńska Lublin

Sesja narzeczeńska

Ile jesteście razem ? Gdzie się poznaliście?
Jedne z pierwszych pytań jakie pada od rodziny, przyjaciół ale też ode mnie. Chyba każdy z nas unosi się 6 stóp nad ziemią, kiedy spotykamy na swojej drodze osobę, w której jesteśmy bezgranicznie zakochani. To uczucie kiedy radość, szczęście rozpiera serce i chcesz się tym dzielić z całym światem. Co do sesji – myślę że w większości przypadków jest to inicjatywa nas kobiet. My szukamy fotografa na sesję, nawet myślimy o miejscówce na sesję. Potem pozostaje tylko przekonać naszego drugiego puzzla, że na sesji nie będzie tak źle, że to tylko “kilka” zdjęć. I faktycznie nie jest źle.
A nawet jest miło, bez spiny, nie trzeba robić obrotów głowy o 30′ w lewo. Szczerze? Jak słyszę po sesji od Panów takie słowa: “na takie sesje to ja mogę chodzić” to moja satysfakcja jest dwa razy większa. Bo wiem, ile wcześniej ich to stresu kosztowało. Miałam już kilka przypadków, że to Panowie robiąc niespodziankę swojej ukochanej zamawiali sesję.
Przy realizacji ślubu z weselem to w pakiecie jest również sesja narzeczeńska. Nie wyobrażam sobie pracy z Wami w dniu ślubu, kiedy pierwszy raz widzimy się na oczy (bo wiadomo kwestie umowy można omówić online).

Sesja narzeczeńska, albo po prostu bliska dla pary może się odbyć w każdym zakątku Lublina i całego województwa Lubelskiego. Jestem otwarta na Wasze propozycje co miejsca na plener i pomysłu na sesję.

Mi zależy, tylko na jednym – żebyście byli sobą na sesji, żeby “główne skrzypce” grały Wasze uczucia, emocje. A spięcie związane z sesją i aparatem uleciało gdzieś w zapomnienie.

Sesja narzeczeńska cena

Pakiet nr 1:

12 zdjęć w wersji elektronicznej
CENA: 350 zł
DODATKOWY KADR: 35 zł/1szt

Pakiet nr 2:

20 zdjęć w wersji elektronicznej
10 odbitek w formacie 15×23
CENA: 450 zł
Dodatkowy kadr: 30 zł/1szt
Dodatkowa odbitka: 3 zł/1szt

Pakiet nr 3:

30 zdjęć w wersji elektronicznej
15 odbitek w formacie 15×23
CENA: 600 zł
Dodatkowy kadr: 25 zł/1szt
Dodatkowa odbitka: 3zł/1szt

Zapisuję na sesję w momencie potwierdzenia przez Was zapoznania się i akceptacji regulaminu.
Przeczytaj Regulamin

W skład ceny wchodzą: czas pracy fotografa poświęcony na sesji, na postprodukcję zdjęć, dojazd na miejsce sesji (Łęczna+30km).
Powyżej 30 km do pakietu doliczam 1zł/1km w jedną stronę.

sesja łęczna, łęczna, fotograf łęczna, sesja dla pary łęczna łęczna, sesja łęczna sesja dla pary łęczna powiat łęczyński, pojezierze łęczyńsko-włodawskiepara łęczna, łeczna, leczna, fotograf łęczna, fotograf lubelskienarzeczeni łęczna, ślub łęczna 2023, ślub lubelskie 2023para łęczna, łęczna, łeczna, leczna, powiat łeczyńskisłoneczniki łęczna, lato lubelskie, obrazki lubelskie, lublin, smakuj lubelskie sesja w słonecznikach lublin, sesja w słonecznikach lubelskie, łeczna, łęczna Łęczna ślub łęczna, ślub łeczna, wesele łęczna, wesele lubelskie jezioro piaseczno, sesja nad Piasecznem, zachód słońca lubelskie, wesele lubelskie, para lubelskie, mieszkam w lubelskiem jezioro Piaseczno, pojezierze łęczyńsko włodawskie, jeziora lubelskie, zachód słonca piaseczno sesja, sesja piaseczno, łęczna, jezioro piaseczno, pojezierze, powiat łęczyński

TOP Call Now ButtonZadzwoń Skip to content