Sesja rodzinna Łęczna

Sesja rodzinna Łęczna

SESJA RODZINNA ŁĘCZNA, POJEZIERZE ŁĘCZYŃSKO-WŁODAWSKIE, LUBLIN

Sesja rodzinna to duże wydarzenie w Waszym domu. Najpierw próby przekonania męża/partnera – chociaż co raz częściej zdarza się, że to panowie rezerwują termin sesji. To też wydatek w Waszym budżecie domowym. Skompletowanie stylizacji na sesję.
Ja ze swojej strony “staję na rzęsach”, żeby ten czas sesji był dla Was przyjemny, żeby jak najszybciej przekonać do swojej osoby – Wasze dzieci. Żebyśmy szybko przełamali bariery związane z poznaniem. Bardzo mi zależy, żeby na sesji dominowała Wasza spontaniczność i autentyczność. Staram się Was nie ustawiać, nie kreować czegoś, co nie jest Wasze.
Wierzę w fotografię, która zatrzymuje ulotność zwykłej chwili i nada jej niezwykłe znaczenie już na lata dla Was i Waszych pokoleń.
Na sesję umawiamy się prawie zawsze na godzinę przed zachodem słońca. W wakacje jest to godzina 19:30. Jeśli danego dnia jest pochmurno ta godzina ulega zmianie.
Zawsze przed sesją chcę poznać Wasze oczekiwania co do miejsca na plener, pomysły na konkretne kadry. Jestem otwarta na Wasze propozycje, pomysły jak ta sesja mogłaby przebiegać.
Sesja rodzinna w województwie Lubelskim, w Łęcznej to masa miejsc na piękne i niepowtarzalne plenery z ekspozycją na zachód słońca.
Oczywiście sesje w plenerze królują od połowy kwietnia do października. Wszystkie kwitnące sady, łąki, później złote łany zbóż, jeziora, park i w końcu sady z uginającymi się od owoców – drzew, są tłem do WASZEJ, JEDYNEYJ I NIEPOWTARZALNEJ HISTORII RODZINNEJ.

Namówiłam na sesję?

Tutaj zostawiam link do sesji domowych, kiedy nadciąga już zimna, deszczowa pora jesienna, aż do wiosny spotykamy się na sesji rodzinnej w Waszym domu SESJA DOMOWA

Sesja rodzinna cena Lublin

Pakiet nr 1:

12 zdjęć w wersji elektronicznej
CENA: 350 zł
DODATKOWY KADR: 35 zł/1szt

Pakiet nr 2:

20 zdjęć w wersji elektronicznej
10 odbitek w formacie 15×23
CENA: 450 zł
Dodatkowy kadr: 30 zł/1szt
Dodatkowa odbitka: 3 zł/1szt

Pakiet nr 3:

30 zdjęć w wersji elektronicznej
15 odbitek w formacie 15×23
CENA: 600 zł
Dodatkowy kadr: 25 zł/1szt
Dodatkowa odbitka: 3zł/1szt

Zapisuję na sesję w momencie potwierdzenia przez Was zapoznania się i akceptacji regulaminu.
Przeczytaj Regulamin

W skład ceny wchodzą: czas pracy fotografa poświęcony na sesji, na postprodukcję zdjęć, dojazd na miejsce sesji (Łęczna+30km).
Powyżej 30 km do pakietu doliczam 1zł/1km w jedną stronę.

łęczna, łeczna lublin sesja rodzinna lublin sesja dziecięca lublin fotografia dziecięca Lublin fotografia dziecięca Łęczna lubartów fotografia rodzinna, sesja Łęczna sesja Lublin plener na sesję Łeczna rodzina Łęczna sesja rodzinna lublin sesja rodzinna łęczna, sesja plenerowa łęczna sesja dziecięca Lublin sesja dziecięca Łęczna niemowlak Łęczna łęczna sesja noworodkowa naturalna sesja Łęczna naturalna sesja Lublinłęczna, łeczna leczna lublin rodzina lublin fotografia lublin sesja rodzinna lublin plener fotograficzny lublin rodzina sesja nad jeziorem Lublin sesja jezioro Łęczna sesja dziecięca Łeczna sesja dziecięca Lublin fotografia łęcznafotografia dziecięca Lublin fotografia dziecięca Łęczna sesja dziecięca Lublin sesja dziecięca Łęczna dzieci Łeczna fotogarfia łęczna dzieci Lublin, macierzyństwo Lublin przedszkolak Lublin przedszkole Łęczna dziecięca fotografia łeczna fotografia łęczna fotografia lublin lublin fotograf lubelskie fotograf lubartów sesja lubartów sesja fotograficzna łeczna sesja fotograficzna Lublindzieci Łęczna dzieci łeczna sesja fotograficzna łeczna sesja plenerowa Łęczna sesja w plenerze Lublin nauturalna sesja lublin naturalna sesja łęczna

TOP Call Now ButtonZadzwoń Skip to content