Sesja rodzinna Łęczna

Sesja rodzinna Łęczna

SESJA RODZINNA ŁĘCZNA, POJEZIERZE ŁĘCZYŃSKO-WŁODAWSKIE, LUBLIN

Maj to mój ulubiony miesiąc. Zawsze od początku roku odliczam do maja bo wiem, że wtedy wróci mi energia. To w maju wsiadam na rower i jadę 50km przed siebie, to wtedy moja skóra nabiera blasku, zaczynam i kończę każdy dzień z uśmiechem na twarzy i satysfakcją, że wykorzystałam każdą chwilę na 100%. To właśnie w maju pachnie u nas w domu bzem i konwaliami. I to w maju widać jak dzień wygrywa z nocą. Dlatego na plener majowy umawiamy się już o 19.30 na złotą godzinę. Gwarantuję Wam, że nawet jeśli jednorazowo zmienicie rytm spania Waszych dzieci to nie pożałujecie. Rechot żab, magia światła, zapach świeżej, wiosennej trawy i ten czas bycia razem na kocu, tak bardzo blisko siebie. Kiedy Wasze dziecko nic sobie nie robi z tak późnej dla niego godziny tylko wysyła Wam swoje kolejne słodkie miny. Zawsze wyczuwam ten jedyny moment intymności i wtedy przestaję gadać. Chodzę tylko po cichu wokół was z aparatem i łapię tą ulotność Waszej chwili wyciszenia i bycia dla siebie na 100% właśnie tu i teraz.

Naturalna sesja rodzinna Łęczna, Łęczna i okolice, Lublin

Jesteście w okolicy Łęcznej, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, albo po prostu mieszkacie w okolicach Lublina? Zapraszam przed mój obiektyw.

Maj co prawda jest moim ulubionym miesiącem w roku, ale kocham wszystkie zachody słońca zarówno te czerwcowe, lipcowe jak i wczesnojesienne. Na kwitnącym polu, nad jeziorem, pośród słoneczników, nawłoci.

Tutaj zostawiam link do sesji domowych, kiedy nadciąga już zimna, deszczowa pora jesienna, aż do wiosny spotykamy się na sesji rodzinnej w Waszym domu SESJA DOMOWA

Sesja rodzinna cena Lublin

  • 20 ujęć w wersji elektronicznej,
  • Cena: 400 zł
  • Dodatkowy kadr: 30zł/szt

PAKIET 2:

  • 30 ujęć w wersji elektronicznej,
  • 10 odbitek w formacie 15×23
  • Cena: 500 zł
  • Dodatkowy kadr: 25zł/szt
  • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt

Zapisuję na sesję w momencie potwierdzenia przez Was zapoznania się i akceptacji regulaminu.
Przeczytaj Regulamin

W skład ceny wchodzą: czas pracy fotografa poświęcony na sesji, na postprodukcję zdjęć, dojazd na miejsce sesji (Łęczna+30km).
Powyżej 30 km do pakietu doliczam 1zł/1km w jedną stronę.

łęczna, łeczna lublin sesja rodzinna lublin sesja dziecięca lublin fotografia dziecięca Lublin fotografia dziecięca Łęczna lubartów fotografia rodzinna, sesja Łęczna sesja Lublin plener na sesję Łeczna rodzina Łęczna sesja rodzinna lublin sesja rodzinna łęczna, sesja plenerowa łęczna sesja dziecięca Lublin sesja dziecięca Łęczna niemowlak Łęczna łęczna sesja noworodkowa naturalna sesja Łęczna naturalna sesja Lublinłęczna, łeczna leczna lublin rodzina lublin fotografia lublin sesja rodzinna lublin plener fotograficzny lublin rodzina sesja nad jeziorem Lublin sesja jezioro Łęczna sesja dziecięca Łeczna sesja dziecięca Lublin fotografia łęcznafotografia dziecięca Lublin fotografia dziecięca Łęczna sesja dziecięca Lublin sesja dziecięca Łęczna dzieci Łeczna fotogarfia łęczna dzieci Lublin, macierzyństwo Lublin przedszkolak Lublin przedszkole Łęczna dziecięca fotografia łeczna fotografia łęczna fotografia lublin lublin fotograf lubelskie fotograf lubartów sesja lubartów sesja fotograficzna łeczna sesja fotograficzna Lublindzieci Łęczna dzieci łeczna sesja fotograficzna łeczna sesja plenerowa Łęczna sesja w plenerze Lublin nauturalna sesja lublin naturalna sesja łęczna

TOP Call Now ButtonZadzwoń Skip to content