Sesja Fotograficzna Dla Kobiet - Natalia Wysocka Fotografia Na Moje Oko Łęczna

Sesja Fotograficzna Dla Kobiet

Sesja Fotograficzna Dla Kobiet

Na jakim etapie swojego życia jesteś (mamy luty 2022) ?
Jesteś singielką, narzeczoną, żoną, mamą ? A może właśnie zostałaś z jakiś powodów sama?
Na każdym z tych etapów chcemy czuć się dobrze ze sobą, ze swoim ciałem, duszą. I nie chodzi już tutaj o wyświechtane kanony z Instagrama czy innych nośników informacji. Tak po prostu – weźmy na tapetę mnie. Lada moment skończę 30 lat i jak patrzę na siebie sprzed 10 lat to raz mi się chce śmiać, a raz jest mi przykro i szkoda tego czasu 20latki. W konfrontacji z wiedzą o sobie i zdjęciami z tamtego okresu wiem, że byłam bardzo zagubiona, ciągle szukająca i niepewna swojego stylu. Czekając na kwiecień 2022 mam takie poczucie: “żebym miała tą mądrość z teraz te 10 lat temu” Cóż nie miałam, za to teraz w ostatnich latach bardzo doceniam siebie, dbam o swoje ciało, duszę i zdrowie. I tak lubię mieć swoje zdjęcia. Widzieć jak się zmieniam. Jak wychodzą mi kolejne zmarszczki, jak moja skóra na twarzy co chwilę się buntuje. Ale to właśnie jestem Ja. Zbudowana ze swoich przeżyć, wielkich radości, traum, z tym wszystkim tworzę siebie jedyną i niepowtarzalną. I chcę każdego dnia czuć się ze sobą dobrze i nieważne czy wyszłam na miasto w makijażu czy bez. Po prostu. Czemu służyła ta historia?
Każda z nas ma swoją historię. Czasami dosłownie wyrysowaną na ciele w postaci ciąży, blizn. Każda w mniejszym bądź większym stopniu doświadcza w swoim życiu radości, poczucia spełnienia, ale też upokorzenia, rozpaczy.
Sesja kobieca nie zawsze, ale często pomaga spojrzeć na siebie drugim okiem osoby – fotografa. Naprawdę robiąc sesję jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym pomyślała: “ale ma duży nos, zły lewy czy prawy profil” Fotograf nie widzi takich rzeczy, to my sobie dorabiamy codziennie takie wady patrząc na siebie w lustrze. Dostając do ręki swoją galerię widzimy siebie w nowej odsłonie. W duchu pytając się: Czy to na pewno ja? I nie mam tutaj na myśli poprawek w Photoshopie. Na sesję możemy się umówić w plenerze, u Ciebie w domu, bądź w wynajętym apartamencie.
To powiesz mi jak u Ciebie wygląda sytuacja z kobiecością? Na jakim jesteś etapie życia?

PAKIET 1:

  • 25 ujęć w wersji elektronicznej,
  • Cena: 350 zł
  • Dodatkowy kadr: 20zł/szt
  • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt

PAKIET 2:

  • 35 ujęć w wersji elektronicznej,
  • 10 odbitek w formacie 15×23
  • Cena: 450 zł
  • Dodatkowy kadr: 15zł/szt
  • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt

Zapisuję na sesję w momencie potwierdzenia przez Was zapoznania się i akceptacji regulaminu.
Przeczytaj Regulamin

W skład ceny wchodzą: czas pracy fotografa poświęcony na sesji, na postprodukcję zdjęć, dojazd na miejsce sesji (Łęczna+30km).
Powyżej 30 km do pakietu doliczam 1zł/1km w jedną stronę.

TOP Call Now ButtonZadzwoń Skip to content