Sesja kobieca Lublin

Sesja kobieca Lublin

SESJA KOBIECA LUBLIN

Na jakim etapie swojego życia jesteś?
Jesteś singielką, narzeczoną, żoną, mamą ? A może właśnie zostałaś z jakiś powodów sama?
Na każdym z tych etapów chcemy czuć się dobrze ze sobą, ze swoim ciałem, duszą. I nie chodzi już tutaj o wyświechtane kanony z Instagrama czy innych nośników informacji. Tak po prostu – weźmy na tapetę mnie. Lada moment skończę 32 lat i jak patrzę na siebie sprzed 10 lat to raz mi się chce śmiać, a raz jest mi przykro i szkoda tego czasu 20latki. W konfrontacji z wiedzą o sobie i zdjęciami z tamtego okresu wiem, że byłam bardzo zagubiona, ciągle szukająca i niepewna swojego stylu. Czekając na kwiecień 2024 mam takie poczucie: “żebym miała tą mądrość z teraz te 10 lat temu”.

sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja we wrzosach lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskiesesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja we wrzosach lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskiesesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja we wrzosach lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie

sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja we wrzosach lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskiesesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja we wrzosach lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskiesesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja we wrzosach lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie

Cóż nie miałam, za to teraz w ostatnich latach bardzo doceniam siebie, dbam o swoje ciało, duszę i zdrowie. I tak lubię mieć swoje zdjęcia. Widzieć jak się zmieniam. Jak wychodzą mi kolejne zmarszczki, jak moja skóra na twarzy co chwilę się buntuje. Ale to właśnie jestem Ja. Zbudowana ze swoich przeżyć, wielkich radości, traum, z tym wszystkim tworzę siebie jedyną i niepowtarzalną. I chcę każdego dnia czuć się ze sobą dobrze i nieważne czy wyszłam na miasto w makijażu czy bez. Po prostu. Czemu służyła ta historia?

sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy
Każda z nas ma swoją historię. Czasami dosłownie wyrysowaną na ciele w postaci ciąży, blizn. Każda w mniejszym bądź większym stopniu doświadcza w swoim życiu radości, poczucia spełnienia, ale też upokorzenia, rozpaczy.
Sesja kobieca nie zawsze, ale często pomaga spojrzeć na siebie drugim okiem osoby – fotografa. Naprawdę robiąc sesję jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym pomyślała: “ale ma duży nos, zły lewy czy prawy profil”. Ja jako fotograf nie widzę takich rzeczy, to my sobie dorabiamy codziennie takie wady patrząc na siebie w lustrze. Za to zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby zatrzymać w kadrze Twoją historię ukrytą w ciele. Tą prawdziwą, z wykorzystaniem najlepszego światła jakie da nam wschód, albo zachód słońca, bez nadmiernego retuszu, bo jak widzisz PHOTOSHOP to nie moja bajka.

Ale za to gwarantuję Ci najlepszą atmosferę przez te 60/80 min sesji. Być może obie będziemy biegać bosymi stopami po łące, leżeć na trawie. Spróbuję uchwycić Twoje portrety, spojrzenie, rozwiane włosy, Twoje ciało w ruchu, w tańcu, ale też w wyciszeniu. W samym sercu najpiękniejszych krajobrazów Lubelszczyzny:) Od Ciebie zależy czy chcesz przed sesją pójść do fryzjera, na profesjonalny makijaż. Bo ja ze swojej strony zostawiam Ci dowolność w tej kwestii. Co do stylizacji, możesz zabrać ze sobą kilka różnych wariantów ubraniowych: bielizna, narzutka, body, ale też jeansy, top, lniana koszula, sukienki. Wszystko zależy od miejsca, gdzie będziemy realizować sesję i oczywiście pory roku.

 

sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy zatrzymać w kadrze Twoją historię ukrytą w ciele.

sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy sesja kobieca w lublinie, sesja kobieca łęczna, sesja kobieca lublin, sesja lubelskie, sesja kobieca i poranku, sesja o wschodzie słońca, sesja sensualna lublin, sesja sensualna lubelskie, sesja w kukurydzy

Na sesję możemy się umówić w plenerze, u Ciebie w domu, bądź w wynajętym studio w Lublinie sesja w studio w Lublinie.

A w lecie od końca maja do sierpnia będę zapraszać na sesje w wannie SESJA W WANNIE.

To powiesz mi jak jest u Ciebie z kobiecością?  Na jakim jesteś etapie życia?

Pod zdjęciami znajdziesz szczegóły cenowe sesji 🙂

SESJA KOBIECA LUBLIN CENA

PAKIET 1:

10 zdjęć w wersji elektronicznej

CENA: 400 zł
Dodatkowy kadr: 35 zł/1szt

PAKIET 2:

20 zdjęć w wersji elektronicznej
10 odbitek w formacie 15×23
CENA: 550 zł
Dodatkowy kadr: 30 zł/1szt
Dodatkowa odbitka: 3 zł/1szt

PAKIET 3:

40 zdjęć w wersji elektronicznej
20 odbitek w formacie 15×23

CENA: 900 zł
Dodatkowy kadr: 25 zł/1szt
Dodatkowa odbitka: 3zł/1szt

Sesję kobiecą możesz również kupić w formie vouchera na sesję.

Masz dodatkowe pytania?

Znajdziesz mnie na Facebooku i Instagramie @Natu naturalnie albo pod numerem telefonu: 530438827

Zapisuję na sesję w momencie potwierdzenia przez Was zapoznania się i akceptacji regulaminu.
Przeczytaj Regulamin

W skład ceny wchodzą: czas pracy fotografa poświęcony na sesji, na postprodukcję zdjęć, dojazd na miejsce sesji (Łęczna+30km).
Powyżej 30 km do pakietu doliczam 2zł/1km w jedną stronę.

 

 

TOP Zadzwoń Skip to content