Sesja Zdjęciowa Dla Przyszłych Mam - Natalia Wysocka Fotografia Na Moje Oko Łęczna

Sesja Zdjęciowa Dla Przyszłych Mam

Sesja Zdjęciowa Dla Przyszłych Mam

SESJA BRZUSZKOWA ŁĘCZNA, OKOLICE, POJEZIERZE ŁĘCZYŃSKO-WŁODAWSKIE, LUBLIN

Sesja brzuszkowa – inaczej zwana sesją fotograficzna dla kobiet w ciąży lub sesją zdjęciową dla przyszłej mamy. Może się ona odbyć się w Waszych domach, w plenerze i mojej szklarni.

Ciąża to stan dla nas kobiet bardzo często upragniony, wytęskniony. To czas ekscytacji, strachu, radości z odliczania do porodu, czas ogromnej przemiany zarówno tej duchowej jak i cielesnej. To również czas próby z naszymi słabościami, kiedy walczymy z szalejącymi hormonami. Ten stan minie, zapominamy o tym wszystkim w chwili kiedy pojawia się ten mały wyczekiwany cud świata. Mijają miesiące, lata widzimy naszego małego człowieka jak się zmienia, jak rośnie. A czas ciąży? Możemy już powspominać. I to te najlepsze momenty zapisane w kadrach.

Lada moment zostaniesz mamą? Chciałabyś ten etap swojego kobiecego życiorysu zatrzymać? Marzy Ci się sesja na łące gdzieś nad Wieprzem? A może jakaś sezonowy plener? Kwitnący sad, kolorowe pole? Cenisz sobie naturalność, prostotę, autentyczność?  Trafiłaś pod najlepszy adres na mapie Łęcznej i okolic Lublina.

Stylizacją na sesję się nie martw. Mam w swojej mobilnej garderobie sukienki boho i narzutkę do wypożyczenia na sesję w ramach pakietu. We własnym zakresie możesz sobie zamówić wianek, albo zmontować sama na 5 min przed sesją z żywych łąkowych kwiatków. Chcesz przyjść na sesję z przyszłym Tatą maleństwa? Ale stresujesz się, że on będzie się stresował na sesji? Nic się nie martw:) Z łatwością nawiązuję kontakt z Wami na sesji i  na pewno nie będzie sztywnych poleceń co do Waszego pozowania… Baaa w ogóle nie będzie pozowania:) Tylko uchwycona Wasza relacja taka jaka jest naprawdę, z emocjami, uczuciami i mikro gestami. Ta cała energia Waszej relacji która już jest i tej która za chwilę będzie tuż obok Was na świecie:)

Tutaj znajdziesz link do Facebooka @Na_Moje_Oko do rodzinnej sesji brzuszkowej – Łęczna maj 2022 kwitnący sad:

https://www.facebook.com/105852367912022/posts/505493227947932/

PAKIET 1:

  • 20 ujęć w wersji elektronicznej,
  • Cena: 350 zł
  • Dodatkowy kadr: 20zł/szt
  • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt

PAKIET 2:

  • 35 ujęć w wersji elektronicznej,
  • 10 odbitek w formacie 15×23
  • Cena: 450 zł
  • Dodatkowy kadr: 15zł/szt
  • Dodatkowa odbitka: 3zł/szt

Zapisuję na sesję w momencie potwierdzenia przez Was zapoznania się i akceptacji regulaminu.
Przeczytaj Regulamin

W skład ceny wchodzą: czas pracy fotografa poświęcony na sesji, na postprodukcję zdjęć, dojazd na miejsce sesji (Łęczna+30km).
Powyżej 30 km do pakietu doliczam 1zł/1km w jedną stronę.

TOP Call Now ButtonZadzwoń Skip to content