Sesja ciążowa w domu
Blog

Sesja ciążowa w domu

SESJA CIĄŻOWA W DOMU – Lublin

Pamiętasz ten dzień kiedy zrobiłaś test i wyszły dwie kreski, a jakiś czas później lekarz tylko potwierdził, że…..

JESTEŚ W CIĄŻY, BĘDZIESZ MAMĄ, BĘDZIECIE RODZICAMI, W DOMU POJAWI SIĘ NOWY CZŁOWIEK!

Pierwsze tygodnie ciąży nie są dla Ciebie łaskawe, ale jak to w życiu bywa. Ten trudny czas mija, Ty widzisz w lustrze każdego dnia jak brzuszek zaczyna rosnąć, maleństwo już co raz bardziej daje znać o sobie. Przychodzi do Ciebie myśl, że chciałabyś mieć sesję z tego czasu, który chociaż daje w kość to jednak jest ekscytujący, podniosły.

Między literaturą o ciąży, macierzyństwie szukasz inspiracji na swoją sesję ciążową, ale już Ci się opatrzyły wyretuszowane do bólu zdjęcia z przeklejonym tłem w Photoshopie. Nie wiesz czy uda Ci się namówić Twojego męża/partnera na sesję w studio.

SESJA CIĄŻOWA  Z  PARTNEREM W DOMU

Myślę że mam dla Ciebie dobrą propozycję 🙂

Sesja ciążowa w Waszym domu będzie moją odpowiedzią na Twoje dylematy. Moim głównym polem działania są sesje w domu w Lublinie, Łęcznej. Ale też dojadę w inne miejsce województwa Lubelskiego jeśli trzeba.

sesja ciążowa w domu, sesja domowa, sesja domowa z kotem, zdjęcie rodziny w domu, sesja domowa Lublin, sesja ciążowa Lublin, sesja brzuszkowa Lublin, sesja ciązowa Łęczna sesja ciążowa Lubartów, sesja ciązowa Świdnik, sesja ciązowa Włodawa, sesja ciążowa Chełm

Szukasz inspiracji, ale tak naprawdę nie wiesz jak masz się ubrać na swoją wymarzoną, pierwszą sesję ciążową?

Pamiętaj, że sesja ciążowa w Waszym domu będzie na luzie, dlatego możesz ubrać bawełnianą sukienkę przylegającą do ciała. Kolor? to już zależy od Ciebie, często przyszłe mamy zakładają czarną, ale jeśli Ci zależy na wyeksponowaniu ciążowego brzuszka na każdym zdjęciu to pomyśl nad innym kolorem. Przez godzinę sesji możesz się przebrać np. w szlafroczek, narzutkę albo w koszulę partnera/męża. Wtedy druga część sesji będzie już bardziej sensualna, kobieca.

Teraz czas na męża/partnera – dla niego też przygotuj coś na luzie np. jeansy, albo inne sprawdzone spodnie które są dla niego swobodne i nosi je na co dzień. Góra to też luźny t-shirt, koszulka polo. A i ostatnia rzecz – jeśli to nie problem to najlepiej na czas sesji jak będziecie chodzić boso po mieszkaniu.

Na sesji domowej możemy przemieszczać się po całym mieszkaniu. Zazwyczaj zaczynamy w salonie, potem w kuchni i z reguły na końcu przechodzimy do sypialni. Wszystko ustalamy w rozmowie przed sesją i jak już się spotykamy u Was w domu.

Czy można przygotować dom do sesji ciążowej?

Tak jak najbardziej należy zadbać o to, żeby był względny porządek. Schować opakowania z neonowymi, kolorowymi napisami, w miarę możliwości ukryć kable od przedłużaczy. Odsłonić okna, to ma bardzo duże znaczenie dla mnie dlatego, że na sesjach domowych pracuję ze światłem zastanym dziennym. A że źródło światła idzie z okna to kluczowym jest żeby nic nie zasłaniało tego dostępu.

zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek, naturalne zdjęcia, sesja w domu zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek, przyszły tato, przyszła mama, dotyka brzuszka ciążowego, kobieta w ciąży zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek, kot na sesji, dwoje ludzi, przyszli rodzice, sesja w domu, sesja w salonie

zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek, sesja w kuchni, zdjęcie blacie kuchennym, gwiżdże czajnik, w tle para zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek, zdjęcie w kuchni, on całuje ją w czoło, kochający się ludzie, przyszli rodzice z kubkiem kawyzdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek, zdjęcie w sypialni, przyszła mama w narzutce, mama z rozwianym włosem, ruch na zdjęciu

 

Sesja ciążowa w domu Lublinie

Na sesję umawiamy się w godzinach przedpołudniowych od 9 do 13. Wtedy jest najlepsze dzienne światło. Sesja trwa od godziny do maksymalnie 1,5h. Efekty sesji czyli galerię do wyboru otrzymujecie w przeciągu 5 dni roboczych. W praktyce znacznie szybciej bo czasami już 2 dni później.

Sesja ciążowa  Lubelskie: Lublin/Łęczna/Lubartów

PAKIET 1:

 • Pakiet nr 1:12 zdjęć w wersji elektronicznej
  CENA: 350 zł
  DODATKOWY KADR: 35 zł/1sztPakiet nr 2:20 zdjęć w wersji elektronicznej
  10 odbitek w formacie 15×23
  CENA: 450 zł
  Dodatkowy kadr: 30 zł/1szt
  Dodatkowa odbitka: 3 zł/1szt

  Pakiet nr 3:

  30 zdjęć w wersji elektronicznej
  15 odbitek w formacie 15×23
  CENA: 600 zł
  Dodatkowy kadr: 25 zł/1szt
  Dodatkowa odbitka: 3zł/1sz

Zapisuję na sesję w momencie potwierdzenia przez Was zapoznania się i akceptacji regulaminu.
Przeczytaj Regulamin

W skład ceny wchodzą: czas pracy fotografa poświęcony na sesji, na postprodukcję zdjęć, dojazd na miejsce sesji (Łęczna+30km).
Powyżej 30 km do pakietu doliczam 1,50zł/1km w jedną stronę.

zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek zdjęcie w lustrze, sesja ciążowa Lublin, sesja w domu Lublin, sesja w domu Łęczna, sesja ciążowa Łęczna, kobieta w ciąży, zaawansowana ciążowa, ciążowy brzuszek

 

TOP Zadzwoń Skip to content