POKOLENIOWA SESJA KOBIECA W ŁĘCZNEJ
Blog

POKOLENIOWA SESJA KOBIECA W ŁĘCZNEJ

SESJA RODZINNA W ŁĘCZNEJ

Czekałam cały rok na maj 2022. Z wielu względów. I właśnie miedzy innymi ten który tutaj zostawiam.

Grupowa  pokoleniowa sesja kobieca w Łęcznej.

To jedno z moich marzeń, założeń na 2022. Po tym co się działo na łące nad Wieprzem 10.05.2022 o 19, mam nadzieję, że ta sesja stanie się już coroczną majową tradycją.

Od jakiegoś czasu na każdym możliwym reportażu szukałam właśnie tych trzech relacji. Bardzo mnie poruszały swoją indywidualnością tworzonych więzi. Zaczęłam się nad tym zastanawiać, bo akurat te obrazy najbardziej chodziły mi po głowie i na ich złapaniu w kadr zależało mi najbardziej.

W końcu doszłam do tego…. W moim życiu już nie ma zarówno mamy jak i babć. Od kilkunastu i kilku lat. To chyba brak tych kobiet w moim życiu, wzbudza we mnie ciekawość tych relacji, szukanie i zatrzymanie ich w kadrze. Jest to niezwykła pamiątka, ogromnie zyskuje na znaczeniu, kiedy odchodzi mama, albo babcia. Ja bardzo często wracam do wspólnych zdjęć z dzieciństwa z mamą. Skoro wspólnie tworzymy wspomnienia fotograficzne dla Was, cieszę się że intuicyjnie podążam za najważniejszymi relacjami w Waszym życiu: dziecko – mama. Bo przecież za każdym z nas stoi mama.

POKOLENIOWA SESJA KOBIECA NA ŁĄCE W ŁĘCZNEJ

Dziękuję wszystkim mamom ze zdjęcia, za Waszą obecność:) Kwiaciarni z Łęcznej @Kwiaciarnia Na Pęczki za piękne kwieciste, łąkowe wianki. Monia odwaliłaś kawał dobrej roboty:)

Wam Wszystkie Mamy niech 26.05.2022 zasypie Was kwiatami, życzeniami, ale przede wszystkim niech będzie cudownie bliskim dniem spędzonym w gronie Waszych dzieci.

Wszystkim tym, którzy nie mają już mam. Życzę wiary, w obecność duchową naszych rodzicielek. Ja wierzę w to głęboko. Zwłaszcza teraz kiedy przede mną jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu i kiedy bardzo potrzebuję jej obecności.

Niech 26.05.2022 żadna mama nie będzie samotna. Nigdy nie jest za późno, żeby spróbować naprawić relację dziecko – mama

 

SESJA RODZINNA ŁĘCZNA SESJA ŁĘCZNA FOTOGRAF ŁĘCZNA SESJA KOBIECA ŁĘCZNA ŁĘCZNA POJEZIERZE ŁĘCZYŃSKO-WŁODAWSKIESESJA DZIĘCIĘCA ŁĘCZNA FOTOGRAF W ŁĘCZNEJ ŁECZNA POKOLENIOWA SESJA KOBIECA W ŁĘCZNEJ SESJA KOBIECA ŁĘCZNA SESJA RODZINNA W ŁĘCZNEJ KOBIETA ŁĘCZNA MAMA ŁĘCZNA DZIEŃ MAMY ŁĘCZNA SESJA NA DZIEŃ MAMY ŁĘCZNA MAMY ŁĘCZNA ŁĘCZNA SESJA PLENER ŁĘCZNA FOTOGRAFIA ŁĘCZNA NATALIA WYSOCKA ŁĘCZNA

 

TOP Zadzwoń Skip to content