Sesja kobieca na kopalni
Bez kategorii, Blog

Sesja kobieca na kopalni

SESJA KOBIECA NA KOPALNI – LUBELSKIE 

Kobieta niejedno ma imię. Wiem, że sesja kobieca zazwyczaj kojarzy się ze studiem, apartamentem w zmysłowej bieliźnie, w pełnym wyrazistym makijażu. Mi już od dawna chodziło po głowie, żeby spróbować pokazać nas kobiety nie tylko przez pryzmat naszej fizyczności, ale osobowości. Co nas definiuje na co dzień. I że jedno nie wyklucza drugiego. A mianowicie!  Możemy być eteryczne, kruche ale również silne i bezkompromisowe.To coś mają pokazywać te czerwone paznokcie, sukienka i ciężkie trapery. Każdego dnia zakładamy maski, które poniekąd służą nam jako ochrona przez zranieniem, poczuciem niezrozumienia – symbolem tego jest kurtka i kask.

SESJA KOBIECA LUBELSKIE

Jak jest Twoja ewolucja kobiecości? Jak postrzegasz Siebie na przestrzeni lat?

Kiedy w czerwcu 2021 jeździłam rowerem po okolicach Łęcznej w poszukiwaniu pola maków. Trafiałam przypadkiem w samo serce Bogdanki. Znalazłam tam swoją makową łąkę, ale ten przemysłowy obraz z hałdami węgla w tle został ze mną na dłużej. Surowe, głośne i może trochę przytłaczające miejsce nie do końca pasowało mi do letnich sesji o zachodzie słońca. Ale! Wiedziałam, że ma potencjał i że kiedyś muszę tu przyjechać na sesję….

Krótka wycieczka na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie.

Jeden z głównych znaków rozpoznawczych Łęcznej – Lubelski Węgiel Bogdanka i ONA – Agnieszka.

Sesja kobieca w Łęcznej, w Lublinie – napisz do mnie:) Razem stworzymy i zatrzymamy Twój niepowtarzalny portret kobiecy.

 

TOP Zadzwoń Skip to content